background

Asma Tavan-Bölme Duvar

>
Asma Tavan-Bölme Duvar

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde ve daha pek çok alanda yapılan asma tavanlar, alçıpan yardımı ile tavanda oluşturulan görsel olarak göze hitap eden ev tadilatı işlemidir. Asma tavan yapım işlemi isteğe göre ışıklı ya da ışıksız olarak yapılabilir.

 

Asma tavan yapımı günümüzde fazlaca tercih edilmekte ve git gide çok daha fazla rağbet görmektedir. Özellikle yüksek tavanlı yapılarda ya da büyük yapılarda uygulanan bu işlem görünüş olarak her zevke ve tercihe hitap edebilecek türde yapılabilmektedir. Türleri ve şekilleri isteğe ve beklentiye göre farklılık gösterebilir. Asma tavan uygulaması aynı zamanda ısıdan da tasarruf sağlayabilir ve bu amaç için de tercih edilebilir. Yüksek tavanlı yapılar, alçıpan yardımı ile yapılan asma tavanlar ile daha kolay ısınır ve böylece daha fazla ısı alanında tasarruf edilmiş olur. Yaşam alanında görsel şölen sunabilecek ve atmosferi yükseğe taşıyacak olan asma tavan işlemi, artık herkesin tercihine ve amacına uygun olarak yapılabilmektedir.

 

Asma tavan oluşturmak herkes tarafından yapılabilecek bir işlem kesinlikle değildir. Uzman ustalar dışında diğer ustaların bile bu işi yapmaya kalkması büyük olasılıkla başarısızlık ile sonuçlanacaktır. Büyük uğraş ve dikkat isteyen asma tavan işleminin süresi ve istenecek fiyat tercih edilen asma tavan türüne ve yapının belli başlı özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Değişmeyen şey ise kalite beklentisidir. Asma tavan işleminden memnun kalmak ve yaptığınız masrafın karşılığını almak için Antalya Kepez ilçesinde faaliyet gösteren firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Bölme duvar işlemi ise yine genellikle alçıpan ile yapılan ve büyük alanlardan daha küçük alanlar oluşturmak için başvurulan bir işlemdir. Evlerde, ofislerde, hastanelerde, dershanelerde, yurtlarda kullanılabilen bu sistem aslında tüm yaşam alanları için gerekli görülebilir ve tercih edilebilir. Bölme alanlara sahip olmak ya da daha fazla odaya sahip olmak için tercih edilebilen bölme duvarlar, işinin ehli firmalar tarafından yapıldığı zaman son derece kullanışlı, dayanıklı ve görünüm olarak güzel denilen özelliklere sahip olmaktadır.

 

Antalya Kepez ilçesinde kurulduğu günden bu yana her türlü ev tadilat ve dekorasyon işlemlerinde deneyim ve donanım sahibi olan ve kaliteli malzemeler ile kaliteli işçiliğin, bir araya getiren firmamız, bölme duvar ve asma tavan işlemleri için de anı kaliteyi sizlere sunmaktadır.

 

Antalya ilinde hizmet verilen bölgeler;

Ahatlı 
Aksu 
Altındağ 
Altınkum 
Arapsuyu 
Bahçelievler 
Barınaklar 
Çağlayan 
Doğu Garajı 
Dokuma 
Döşemealtı 
Dutlubahçe 
Ermenek 
Etiler 
Fener 
Güllük 
Gürsu
Güvenlik 
Güzeloba 
Hurma 
Karşıyaka 
Kepez 
Kırcami 
Kızılarık 
Kızılsaray 
Kızıltoprak 
Konuksever 
Konyaaltı 
Kundu 
Lara 
Meltem 
Memurevleri 
Meydan 
Muratpaşa 
Öğretmenevleri 
Örnekköy 
Pınarbaşı 
Şarampol 
Şirinyalı 
Soğuksu 
Teomanpaşa 
Toros 
Uluç 
Uncalı 
Varlık 
Varsak 
Yeşilbahçe 
Zeytinköy

 


  TIKLA ARA 5325648913   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Antalya Asma Tavan-Bölme Duvar, Ahatlı Asma Tavan-Bölme Duvar, Aksu Asma Tavan-Bölme Duvar, Altındağ Asma Tavan-Bölme Duvar, Altınkum Asma Tavan-Bölme Duvar, Arapsuyu Asma Tavan-Bölme Duvar, Bahçelievler Asma Tavan-Bölme Duvar, Barınaklar Asma Tavan-Bölme Duvar, Çağlayan Asma Tavan-Bölme Duvar, Doğu Garajı Asma Tavan-Bölme Duvar, Dokuma Asma Tavan-Bölme Duvar, Döşemealtı Asma Tavan-Bölme Duvar, Dutlubahçe Asma Tavan-Bölme Duvar, Ermenek Asma Tavan-Bölme Duvar, Etiler Asma Tavan-Bölme Duvar, Fener Asma Tavan-Bölme Duvar, Güllük Asma Tavan-Bölme Duvar, Gürsu Asma Tavan-Bölme Duvar, Güvenlik Asma Tavan-Bölme Duvar, Güzeloba Asma Tavan-Bölme Duvar, Hurma Asma Tavan-Bölme Duvar, Karşıyaka Asma Tavan-Bölme Duvar, Kepez Asma Tavan-Bölme Duvar, Kırcami Asma Tavan-Bölme Duvar, Kızılarık Asma Tavan-Bölme Duvar, Kızılsaray Asma Tavan-Bölme Duvar, Kızıltoprak Asma Tavan-Bölme Duvar, Konuksever Asma Tavan-Bölme Duvar, Konyaaltı Asma Tavan-Bölme Duvar, Kundu Asma Tavan-Bölme Duvar, Lara Asma Tavan-Bölme Duvar, Meltem Asma Tavan-Bölme Duvar, Memurevleri Asma Tavan-Bölme Duvar, Meydan Asma Tavan-Bölme Duvar, Muratpaşa Asma Tavan-Bölme Duvar, Öğretmenevleri Asma Tavan-Bölme Duvar, Örnekköy Asma Tavan-Bölme Duvar, Pınarbaşı Asma Tavan-Bölme Duvar, Şarampol Asma Tavan-Bölme Duvar, Şirinyalı Asma Tavan-Bölme Duvar, Soğuksu Asma Tavan-Bölme Duvar, Teomanpaşa Asma Tavan-Bölme Duvar, Toros Asma Tavan-Bölme Duvar, Uluç Asma Tavan-Bölme Duvar, Uncalı Asma Tavan-Bölme Duvar, Varlık Asma Tavan-Bölme Duvar, Varsak Asma Tavan-Bölme Duvar, Yeşilbahçe Asma Tavan-Bölme Duvar, Zeytinköy Asma Tavan-Bölme Duvar
background
Antalya'nın geneline hizmet sunarak sizlerin daima yanınızdayız.

Sanatsal Hizmet Anlayışı

×
×
  5325648913   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım