background

Boya Badana

>
Boya Badana

Evlerin, iş yerlerinin, okulların, yurtların, hastanelerin, kısacası tüm yapıların iç ve dış cephesine uygulanan boyama işleminin adına genel ifade ile boya badana işlemi denilmektedir. Boya badana işlemleri özellikle ev dekorasyonu için büyük önem arz etmektedir. Evlerin, villaların zaman ile hem dış cepheleri hem de iç cepheleri yıpranır ve kirlenme belirtileri gösterir. Boya badana işlemleri bu gibi yıpranma ve kirlenmelerin görünümünü engellemek için yapılabileceği gibi, ev dekorasyonuna da katkı sağlanması için ve göze hitap eden renklere sahip yaşam alanlarına ulaşmak için yapılmaktadır ayrıca boya badanası düzenli olarak yapılan duvarlarda bakterilerin yaşaması, boya badanası yapılmayan duvarlara kıyasla daha zordur. Temiz duvarlar ancak kaliteli işçilik ve kaliteli boya ile mümkündür.

 

Boya badana zamanı gelmiş ancak boyanmamış cepheler hem bakteri oluşumu açısından hem de görünüm açısından olumsuz etki oluşturmaktadır. Bu noktada boya badana işlemleri her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir ama zaten yapıların önem kazanması ile büyük bir öneme daha öncelerde de kavuşmuşlardır.

 

Boya badana işlemlerinin sayısı arttıkça boya türleri ve boyama türleri de çeşitlenmiş, değişiklik göstermiştir. İster iç cephe ister dış cephe olsun her ihtiyaca ve beklentiye göre boya çeşitleri üretilmiştir. Su bazlı boyalar, normal boyalar, yağlı boyalar, plastik boyalar, kendinden desenli boyalar… Her kesime ve her alana göre seçilebilmekte olan bu boya çeşitlerinin sayısız renkleri de bulunmaktadır. Her yaşam alanının farklı boya türüne ihtiyacı olabilmektedir. Bu farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak boya türü ve boyama şekli seçilmelidir.

 

Firmamız, Antalya boya badana işlemlerinde kullanacağı boyaları bu doğrultuda ve kalite gözeterek seçmektedir. Kullandığımız boyaların kapatıcılığı, suya dayanıklılığı, dayanıklı olması, göze hitap edecek türden olması, kolay uygulanabilir olması gibi etmenleri dikkate almaktayız. Siz değerli müşterilerimizin de aklındaki boya badana işlemini gerçekleştirmek ve iş bitiminde memnuniyetinize şahit olmak için kaliteli işçiliğimizi ve malzemelerimizi kullanmaktayız. Antalya boya badana işleriniz için güvencenin ve memnuniyetin adresi olan firmamız hakkında daha fazla bilgiyi telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak elde edebilir, uygun fiyat tekliflerimizden haberdar olabilirsiniz.

 

Antalya ilinde hizmet verilen bölgeler;

Ahatlı 
Aksu 
Altındağ 
Altınkum 
Arapsuyu 
Bahçelievler 
Barınaklar 
Çağlayan 
Doğu Garajı 
Dokuma 
Döşemealtı 
Dutlubahçe 
Ermenek 
Etiler 
Fener 
Güllük 
Gürsu
Güvenlik 
Güzeloba 
Hurma 
Karşıyaka 
Kepez 
Kırcami 
Kızılarık 
Kızılsaray 
Kızıltoprak 
Konuksever 
Konyaaltı 
Kundu 
Lara 
Meltem 
Memurevleri 
Meydan 
Muratpaşa 
Öğretmenevleri 
Örnekköy 
Pınarbaşı 
Şarampol 
Şirinyalı 
Soğuksu 
Teomanpaşa 
Toros 
Uluç 
Uncalı 
Varlık 
Varsak 
Yeşilbahçe 
Zeytinköy


  TIKLA ARA 5325648913   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Antalya Boya Badana, Ahatlı Boya Badana, Aksu Boya Badana, Altındağ Boya Badana, Altınkum Boya Badana, Arapsuyu Boya Badana, Bahçelievler Boya Badana, Barınaklar Boya Badana, Çağlayan Boya Badana, Doğu Garajı Boya Badana, Dokuma Boya Badana, Döşemealtı Boya Badana, Dutlubahçe Boya Badana, Ermenek Boya Badana, Etiler Boya Badana, Fener Boya Badana, Güllük Boya Badana, Gürsu Boya Badana, Güvenlik Boya Badana, Güzeloba Boya Badana, Hurma Boya Badana, Karşıyaka Boya Badana, Kepez Boya Badana, Kırcami Boya Badana, Kızılarık Boya Badana, Kızılsaray Boya Badana, Kızıltoprak Boya Badana, Konuksever Boya Badana, Konyaaltı Boya Badana, Kundu Boya Badana, Lara Boya Badana, Meltem Boya Badana, Memurevleri Boya Badana, Meydan Boya Badana, Muratpaşa Boya Badana, Öğretmenevleri Boya Badana, Örnekköy Boya Badana, Pınarbaşı Boya Badana, Şarampol Boya Badana, Şirinyalı Boya Badana, Soğuksu Boya Badana, Teomanpaşa Boya Badana, Toros Boya Badana, Uluç Boya Badana, Uncalı Boya Badana, Varlık Boya Badana, Varsak Boya Badana, Yeşilbahçe Boya Badana, Zeytinköy Boya Badana
background
Antalya'nın geneline hizmet sunarak sizlerin daima yanınızdayız.

Sanatsal Hizmet Anlayışı

×
×
  5325648913   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım