background

Kartonpiyer-Fayans

>
Kartonpiyer-Fayans

Evlerin dekorasyonu, tadilatı, gün geçtikçe artan özellikler ile zenginleşmektedir. Her geçen gün yeni ev dekorasyon yolları ve modelleri ortaya atılmaktadır. Hem sağlıklı ve güvenli ev kullanımı hem de konforlu yaşam alanları elde etmek için evlere, iş yerlerine dekorasyon ve tadilat işlemleri uygulanmaktadır. Kartonpiyer kullanımı da evlerdeki ya da diğer yaşam alanlarındaki dekorasyonu iyileştirmek için kullanılan bir tadilat unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Kartonpiyerler, duvarlar ile tavan arasındaki birleşime uygulanan dekordur. Bu birleşim alanında oluşan görüntü kirliliğini güzel bir görünüme kavuşturmaya yarayan kartonpiyerler, çeşitli şekillerde, görünümlerde ve renklerde oluşturulabilir. Kalınlıkları, büyüklükleri ve üzerlerindeki desenler her zevke ve tercihe göre değişiklik gösterebilmektedir. Alçı dökümleri ve sıkıştırılmış köpük ile uygulanan kartonpiyer işlemi, son zamanlarda neredeyse tüm yapıların tavan ve duvar aralarına uygulanmaktadır.

 

Kartonpiyerlerin sağlam ve uzun süreli kullanım özelliği taşıması için elbette kaliteli malzeme kullanımı önemlidir. Kaliteli malzemenin yanında ise kaliteli ve deneyimli bir işçilik de uygulanması gerekmektedir. Bu noktada tercih edilen firmanın önemi karşımıza çıkmaktadır. Her dekorasyon ürününün yapımı ve tadilat işlemlerinde olduğu gibi kartonpiyer yapımında da usta olan firmamız, sizlerin aklındaki kartonpiyer işlemini sunacaktır. Tüm çeşitleri ile sizleri memnun edecek kartonpiyer yapımı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Fayans kullanımı uzun yıllara dayanmaktadır. Sadece evlerde değil çoğu yapıda fayanslar kullanılmaktadır. Yüksek ısılarda pişirilen ve sır ile yüzeyi kaplanmış olan fayanslar, duvar kaplama işlemlerinde kullanılmaktadır. Fayanslar genellikle ıslak zeminlerdeki duvarların kaplanması için tercih edilmekte ve bu alanda başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

 

Fayanslar su emme özelliğine sahip olması sebebi ile genellikle mutfak duvarı, banyo duvarı, banyo zemini gibi suyun çok olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Ancak fayanslar, yükün olacağı, ısı farkının oluşacağı ve ağırlık olabilecek yerlerde kullanılmamalıdır. Fayanslar yapılarından dolayı bu alanlarda kullanılmaları halinde kırılma ve yıpranma göstereceklerdir.

 

Ev dekorasyon ve ev tadilat hizmetlerinde Antalya Kepez ilçesinde sıkça adından söz ettiren firmamız, evlerinizin ya da iş yerlerinizin kartonpiyer ve fayans işlemlerinde de oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkaracak ve memnuniyetinizi uygun fiyatlar ile daha da artıracaktır.

 

Antalya ilinde hizmet verilen bölgeler;

Ahatlı 
Aksu 
Altındağ 
Altınkum 
Arapsuyu 
Bahçelievler 
Barınaklar 
Çağlayan 
Doğu Garajı 
Dokuma 
Döşemealtı 
Dutlubahçe 
Ermenek 
Etiler 
Fener 
Güllük 
Gürsu
Güvenlik 
Güzeloba 
Hurma 
Karşıyaka 
Kepez 
Kırcami 
Kızılarık 
Kızılsaray 
Kızıltoprak 
Konuksever 
Konyaaltı 
Kundu 
Lara 
Meltem 
Memurevleri 
Meydan 
Muratpaşa 
Öğretmenevleri 
Örnekköy 
Pınarbaşı 
Şarampol 
Şirinyalı 
Soğuksu 
Teomanpaşa 
Toros 
Uluç 
Uncalı 
Varlık 
Varsak 
Yeşilbahçe 
Zeytinköy


  TIKLA ARA 5325648913   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Antalya Kartonpiyer-Fayans, Ahatlı Kartonpiyer-Fayans, Aksu Kartonpiyer-Fayans, Altındağ Kartonpiyer-Fayans, Altınkum Kartonpiyer-Fayans, Arapsuyu Kartonpiyer-Fayans, Bahçelievler Kartonpiyer-Fayans, Barınaklar Kartonpiyer-Fayans, Çağlayan Kartonpiyer-Fayans, Doğu Garajı Kartonpiyer-Fayans, Dokuma Kartonpiyer-Fayans, Döşemealtı Kartonpiyer-Fayans, Dutlubahçe Kartonpiyer-Fayans, Ermenek Kartonpiyer-Fayans, Etiler Kartonpiyer-Fayans, Fener Kartonpiyer-Fayans, Güllük Kartonpiyer-Fayans, Gürsu Kartonpiyer-Fayans, Güvenlik Kartonpiyer-Fayans, Güzeloba Kartonpiyer-Fayans, Hurma Kartonpiyer-Fayans, Karşıyaka Kartonpiyer-Fayans, Kepez Kartonpiyer-Fayans, Kırcami Kartonpiyer-Fayans, Kızılarık Kartonpiyer-Fayans, Kızılsaray Kartonpiyer-Fayans, Kızıltoprak Kartonpiyer-Fayans, Konuksever Kartonpiyer-Fayans, Konyaaltı Kartonpiyer-Fayans, Kundu Kartonpiyer-Fayans, Lara Kartonpiyer-Fayans, Meltem Kartonpiyer-Fayans, Memurevleri Kartonpiyer-Fayans, Meydan Kartonpiyer-Fayans, Muratpaşa Kartonpiyer-Fayans, Öğretmenevleri Kartonpiyer-Fayans, Örnekköy Kartonpiyer-Fayans, Pınarbaşı Kartonpiyer-Fayans, Şarampol Kartonpiyer-Fayans, Şirinyalı Kartonpiyer-Fayans, Soğuksu Kartonpiyer-Fayans, Teomanpaşa Kartonpiyer-Fayans, Toros Kartonpiyer-Fayans, Uluç Kartonpiyer-Fayans, Uncalı Kartonpiyer-Fayans, Varlık Kartonpiyer-Fayans, Varsak Kartonpiyer-Fayans, Yeşilbahçe Kartonpiyer-Fayans, Zeytinköy Kartonpiyer-Fayans
background
Antalya'nın geneline hizmet sunarak sizlerin daima yanınızdayız.

Sanatsal Hizmet Anlayışı

×
×
  5325648913   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım